Wedstrijdschema en uitslagen WK Voetbal 2010

WK Voetbal 2010 Logo


Klik hier voor een printbare versie zonder advertenties en links

Direct naar achtste finales

Direct naar kwart finales

Direct naar de halve finales

Direct naar de finales

Deze pagina doorsturen via Hyves, Twitter of Favoriet maken...

Wedstrijd Stadion Aanvang Uitslag
Zuid-Afrika Mexico Soccer City (Johannesburg) vrijdag 11 juni 16:00 _ - _
Uruguay Frankrijk Green Point (Kaapstad) vrijdag 11 juni 20:30 _ - _
ArgentiniŽ Nigeria Ellis Park (Johannesburg) zaterdag 12 juni 13:30 _ - _
Zuid-Korea Griekenland Nelson Mandela (Port Elizabeth) zaterdag 12 juni 16:00 _ - _
Engeland Ver.Staten Royal Bafokeng (Rustenburg) zaterdag 12 juni 20:30 _ - _
Algerije SloveniŽ Peter Mokaba (Polokwane) zondag 13 juni 13:30 _ - _
Duitsland AustraliŽ Moses Mabhida (Durban) zondag 13 juni 16:00 _ - _
ServiŽ Ghana Loftus Versfeld (Pretoria) zondag 13 juni 20:30 _ - _
Nederland Denemarken Soccer City (Johannesburg) maandag 14 juni 13:30 _ - _
Japan Kameroen Free State (Bloemfontein) maandag 14 juni 16:00 _ - _
ItaliŽ Paraguay Green Point (Kaapstad) maandag 14 juni 20:30 _ - _
Nieuw Zeeland Slowakije Royal Bafokeng (Rustenburg) dinsdag 15 juni 13:30 _ - _
Ivoorkust Portugal Nelson Mandela (Port Elizabeth) dinsdag 15 juni 16:00 _ - _
BraziliŽ Noord-Korea Ellis Park (Johannesburg) dinsdag 15 juni 20:30 _ - _
Honduras Chili Mbombela (Nelspruit) woensdag 16 juni 13:30 _ - _
Spanje Zwitserland Moses Mabhida (Durban) woensdag 16 juni 16:00 _ - _
Zuid-Afrika Uruguay Loftus Versfeld (Pretoria) woensdag 16 juni 20:30 _ - _
Frankrijk Mexico Peter Mokaba (Polokwane) donderdag 17 juni 13:30 _ - _
Griekenland Nigeria Free State (Bloemfontein) donderdag 17 juni 16:00 _ - _
ArgentiniŽ Zuid-Korea Soccer City (Johannesburg) donderdag 17 juni 20:30 _ - _
Duitsland ServiŽ Nelson Mandela (Port Elizabeth) vrijdag 18 juni 13:30 _ - _
SloveniŽ Ver.Staten Ellis Park (Johannesburg) vrijdag 18 juni 16:00 _ - _
Engeland Algerije Green Point (Kaapstad) vrijdag 18 juni 20:30 _ - _
Ghana AustraliŽ Royal Bafokeng (Rustenburg) zaterdag 19 juni 13:30 _ - _
Nederland Japan Moses Mabhida (Durban) zaterdag 19 juni 16:00 _ - _
Kameroen Denemarken Loftus Versfeld (Pretoria) zaterdag 19 juni 20:30 _ - _
Slowakije Paraguay Free State (Bloemfontein) zondag 20 juni 13:30 _ - _
ItaliŽ Nieuw Zeeland Mbombela (Nelspruit) zondag 20 juni 16:00 _ - _
BraziliŽ Ivoorkust Soccer City (Johannesburg) zondag 20 juni 20:30 _ - _
Portugal Noord-Korea Green Point (Kaapstad) maandag 21 juni 13:30 _ - _
Chili Zwitserland Nelson Mandela (Port Elizabeth) maandag 21 juni 16:00 _ - _
Spanje Honduras Ellis Park (Johannesburg) maandag 21 juni 20:30 _ - _
Mexico Uruguay Royal Bafokeng (Rustenburg) dinsdag 22 juni 16:00 _ - _
Frankrijk Zuid-Afrika Free State (Bloemfontein) dinsdag 22 juni 16:00 _ - _
Nigeria Zuid-Korea Moses Mabhida (Durban) dinsdag 22 juni 20:30 _ - _
Griekenland ArgentiniŽ Peter Mokaba (Polokwane) dinsdag 22 juni 20:30 _ - _
SloveniŽ Engeland Nelson Mandela (Port Elizabeth) woensdag 23 juni 16:00 _ - _
Ver.Staten Algerije Loftus Versfeld (Pretoria) woensdag 23 juni 16:00 _ - _
Ghana Duitsland Soccer City (Johannesburg) woensdag 23 juni 20:30 _ - _
AustraliŽ ServiŽ Mbombela (Nelspruit) woensdag 23 juni 20:30 _ - _
Slowakije ItaliŽ Ellis Park (Johannesburg) donderdag 24 juni 16:00 _ - _
Paraguay Nieuw Zeeland Peter Mokaba (Polokwane) donderdag 24 juni 16:00 _ - _
Denemarken Japan Royal Bafokeng (Rustenburg) donderdag 24 juni 20:30 _ - _
Kameroen Nederland Green Point (Kaapstad) donderdag 24 juni 20:30 _ - _
Portugal BraziliŽ Moses Mabhida (Durban) vrijdag 25 juni 16:00 _ - _
Noord-Korea Ivoorkust Mbombela (Nelspruit) vrijdag 25 juni 16:00 _ - _
Chili Spanje Loftus Versfeld (Pretoria) vrijdag 25 juni 20:30 _ - _
Zwitserland Honduras Free State (Bloemfontein) vrijdag 25 juni 20:30 _ - _

Achtste finales

Wedstrijd Stadion Aanvang Uitslag
- - Nelson Mandela (Port Elizabeth) zaterdag 26 juni 16:00 _ - _
- - Royal Bafokeng (Rustenburg) zaterdag 26 juni 20:30 _ - _
- - Free State (Bloemfontein) zondag 27 juni 16:00 _ - _
- - Soccer City (Johannesburg) zondag 27 juni 20:30 _ - _
- - Moses Mabhida (Durban) maandag 28 juni 16:00 _ - _
- - Ellis Park (Johannesburg) maandag 28 juni 20:30 _ - _
- - Loftus Versfeld (Pretoria) dinsdag 29 juni 16:00 _ - _
- - Moses Mabhida (Durban) dinsdag 29 juni 20:30 _ - _

Kwartfinales

Wedstrijd Stadion Aanvang Uitslag
- - Nelson Mandela (Port Elizabeth) vrijdag 2 juli 16:00 _ - _
- - Soccer City (Johannesburg) vrijdag 2 juli 20:30 _ - _
- - Green Point (Kaapstad) zaterdag 3 juli 16:00 _ - _
- - Ellis Park (Johannesburg) zaterdag 3 juli 20:30 _ - _

Halve finales

Wedstrijd Stadion Aanvang Uitslag
- - Green Point (Kaapstad) dinsdag 6 juli 20:30 _ - _
- - Moses Mabhida (Durban) woensdag 7 juli 20:30 _ - _

Troostfinale 3e en 4e plaats

Wedstrijd Stadion Aanvang Uitslag
- - Nelson Mandela (Port Elizabeth) zaterdag 10 juli 20:30 _ - _

Finale

Wedstrijd Stadion Aanvang Uitslag
- - Soccer City (Johannesburg) zondag 11 juli 20:30 _ - _

www.pinkelotje.nl